Buz Lazer Epilasyon

Esse Life Beytepe Güzellik Merkezi - Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon - Cildin altındaki tüy köklerini yok etmeyi amaçlayan buz lazer epilasyon, tüm vücuda uygulanabilen güvenli bir epilasyon teknolojisidir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Buz Lazer Epilasyon

Buz lazer epilasyon, klasik lazer epilasyon yöntemlerinin geliştirilmiş bir versiyonudur. Bu yöntemde, lazer ışığı cilde uygulanarak kıl köklerini hedef alır ve kılların uzamasını engellemeyi amaçlar. "Buz" terimi, tedavinin daha konforlu bir şekilde uygulanabilmesi için soğutma teknolojisinin kullanılmasını ifade eder. Buz Lazer yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür.

Buz Lazer Epilasyon Çalışma Yöntemi

  • Soğutma Teknolojisi: Buz lazer epilasyonu, soğutma teknolojisi ile desteklenir. Tedavi başlamadan önce cilt yüzeyine soğutucu bir jel veya cihaz uygulanarak cildin yüzeyi soğutulur. Bu, cildin daha az rahatsızlık hissetmesini sağlar.

  • Lazer Uygulaması: Soğutma işleminden sonra lazer cihazı cilde uygulanır. Lazer ışığı, kıl köklerine nüfuz eder ve melanin pigmentini hedef alarak ısı üretir.

  • Kıl Köklerinin Tahrip Edilmesi: Isı, kıl köklerini hedef alarak tahrip eder. Bu sayede kıl kökleri zayıflar ve kılların tekrar uzaması engellenir.

Buz Lazer Epilasyonun Avantajları

  • Daha Az Ağrı ve Rahatsızlık: Soğutma teknolojisi sayesinde, klasik lazer epilasyon yöntemlerine göre daha az ağrı ve rahatsızlık hissi yaşanabilir.

  • Daha Konforlu Uygulama: Cilt yüzeyinin soğutulması, cilt üzerinde daha konforlu bir uygulama deneyimi sağlayabilir.

  • Hızlı ve Etkili: Buz lazer epilasyon, daha büyük bölgelerin hızlı bir şekilde tedavi edilmesine olanak tanır.

  • Farklı Cilt Tiplerine Uygunluk: Buz lazer epilasyon yöntemleri, farklı cilt tiplerine uygun ayarlarla uygulanabilir.

Ancak her türlü epilasyon yönteminde olduğu gibi, sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kalıcı sonuçlar elde etmek için genellikle birkaç seansta bu tedavi yöntemi uygulanır. Uygulama sırasında profesyonel bir uzman tarafından yönlendirilmek önemlidir.

Beytepe Esse Life Güzellik Merkezimizde Buz Lazer Epilasyonunu yanında ayrıca Alexandrite Lazer Epilasyon, Soprano Titanium Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon cihazları ve hizmetleri de bulunmaktadır. Ayrıca merkezimiz İncek, Türk Konut, Yaşamkent, Angora Evleri bölgelerine de çok yakın bir konumdadır.

Beytepe Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı Buz Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp